• Žaidimų įranga, žaidimų konsolės

  žaidimų konsolėsŽaidimų konsolių gamintojai su vis labiau stebinančiomis konsolių galimybėmis pritraukia tiek profesionalius žaidėjus, tiek mėgėjus ar smalsuolius, norinčius išbandyti, ką visi taip giria. Dažną į žaidimų pasaulį atveda būtent noras sužinoti, kokias idėjas šį kartą sugebėjo įgyvendinti žaidimų kūrėjai. O jie išties stebina kaskart pasiūlydami kažką pagerinto, įdomaus, inovatyvaus. Naujos žaidimų konsolės išleidžiamos kas keleri metai ir nors dabar lyderių pozicijas užimančios Playstation 4 ir Xbox One konsolės buvo išleistos prieš porą metų, tačiau kol kas vis tiek neapleidžia savo populiarumo.

   

  Konsolių gamintojus konkurencija skatina ieškoti inovatyvių sprendimų

   

   

  Šiuo metu geriausiai pasaulyje parduodamų konsolių gamintojai žino, jog gamybos procese svarbu ne tik parametrais pranokti prieš tai buvusius žaidimų kompiuterių versijas, bet ir įdiegti naujovę ar kelias, kurios pirkėjams leistų patirti tai, apie ką iki šiol net nebuvo pagalvota. Konsolių pasirinkimas labai platus, dažniausiai vertinimo kriterijai atsiremia į procesoriaus, darbinės atminties parametrus, gamintoją, kokios papildomos naujovės yra integruotos, ką tai suteikia pačiai žaidimo kokybei ir žaidėjams. Dabar ryškiausiai dėl pozicijų kovoja „Sony“ Playstation 4, „Microsoft” Xbox One, „Nintendo“ WII U žaidimų kompiuteriai, kurių gamintojai kaskart siekia nustebinti savo galimybėmis ir pasiekimais. Minėtų žaidimų konsolių parametrai turi panašumų, bet daugiau skirtumų, kurie būtent ir suteikia vartotojui visišką laisvę apsispręsti, kokio įrenginio norima.

   

   

  „Microsoft“ pasiūlė naujausią Kinect priedą, kuris leidžia valdyti žaidimą judesiais, balso komandomis. Taip pat galima perjungti ir vykstančias programas. Microsoft suteikė galimybę vienu metu žaisti ir įsijungti kitą programą, naršyti internete, o prireikus sustabdyti žaidimą ir vėliau grįžti į tą pačią situaciją. PlayStation gamintojai siūlo naują pultelio versiją, didžiausią įvairių žaidimų asortimentą, kuris pritaikytas skirtingų kartų atstovams, todėl puikiai tinka visai šeimai. „Nintendo“ žaidimų konsolės pasižymi ne tokiais galingais parametrais, kaip kitos konsolės, tačiau yra geros kokybės ir daug pigesnės už kitas konsoles, be to, vyrauja didelis žaidimų pasirinkimas.

   

   

  Skiriasi visų žaidimų konsolių valdymo pulteliai ir kiti priedai, kurie lemia individualų ir nevienodą žaidimą. „Microsoft“ ir „Nintendo“ gamintojai siūlo žmogaus judesius imituojančius valdymo pultus, kas leidžia dar geriau įsijausti. „Sony“ pristatė patogų pultą su pakankamai didele liečiama erdve, o vienu metu prie kompiuterio galima prijungti net iki keturių valdymo pultų, juk su draugų kompanija žaisti daug įdomiau! Pultas, pritaikytas PlayStation 4 konsolei, su kompiuteriu jungiamas Bluetooth ryšiu, tačiau micro USB kabeliu gali būti prijungtas ir prie PlayStation 3.

   

   

  Nepagrįstos baimės

   

   

  Dabar vis aktyviau pradedama tirti kompiuterinių žaidimų žmonėms įtaką, kadangi visuomenėje sklando daug nepagrįstų mitų ir baimių. Kol kas atliktų mokslinių tyrimų rezultatai neatskleidė ir neparodė ilgalaikių kompiuterinių žaidimų pasekmių – kalbama tik apie galimą sukelti trumpalaikę agresiją, tačiau panašius pojūčius dažnai įtakoja ir sporto, pomėgių užsiėmimai ar net knygos. Todėl, neturėtų kilti jokių baimių saikingai mėgautis šiuo užsiėmimu.

   

   

  Žaidimų konsolės – šauni dovanų idėja

   

  Žaidimų konsolė puiki dovana gimtadienio ar kalendorinių švenčių proga. Nudžiuginkite savo artimuosius jų trokštamu siurprizu! Jei su žaidimo konsole norite padovanoti ir žaidimą, bet neapsisprendžiate, kokį išrinkti, galima galvoti apie: amžiaus grupę – vaikams ir paaugliams dažniausiai labiau patinka veiksmo, o suaugusiems loginiai žaidimai; laisvalaikio pomėgius – gal tas asmuo susidomėjęs aktyviu sportu, automobilių lenktynėmis? Pasitelkite nuojautą, kadangi jūs geriau pažįstate žmogų, kuriam norite padovanoti. O gal tai gali būti dovana sau už ištesėtą ir įvykdytą pažadą? Išsirinkite patinkančią bei poreikius atitinkančią konsolę ir pasiruoškite nepatirtiems nuotykiams, linksmybėms!

   

  Puslapyje: