• XBOX One

  xbox oneDaugelis dažnai lygina žaidimus, sugretindami, kokia žaidimo kokybė yra žaidžiant stacionariu, nešiojamuoju ar žaidimų kompiuteriu. Nors galime pasirinkti aukštais kietojo disko ir vaizdo plokštės parametrais pasižyminčius nešiojamus ir stacionarius kompiuterius, tačiau jie neprilygsta specialiai žaidimams sukurtiems įrenginiams, kurių gamintojai šiuos vis labiau tobulina ir kaskart rinkai pateikdami naują gaminį pasiūlo inovatyvių bei dar patrauklesnių sprendimų.

   

  Xbox One kūrėjų sprendimai

   

  Prieš porą metų kaip tik buvo išleistos itin didelio susidomėjimo ir pasisekimo sulaukusios žaidimų konsolės: Xbox One, PlayStation 4, W ii U. Kiekviena jų rado savo ištikimą ar naują klientą, tačiau iš pradžių „Microsoft“ Xbox One kaina buvo didesnė nei kitų konsolių, todėl pardavimų skaičius ženkliai išaugo kainai šiek tiek nukritus, kas pirkėjus tik nudžiugina, ypač prieš didžiąsias metų šventes, kuomet žaidimų konsolė gali tapti puikia dovana. Xbox One pasižymi labai aukštos raiškos vaizdo plokšte, sistemoje integruoti: AMD 8 branduolių procesas, 500 GB kietasis diskas, dėl kurių konsolė yra itin galinga.

  „Microsoft“ nori užtikrintai būti pirmaujantys ir pirmieji vartotojams siūlo išbandyti dviejų sistemų vienu metu veikimą: su Xbox One konsole žaidimo metu galima naudoti tam tikrą programą ir jas abi matyti ekrane, pavyzdžiui, Skype, be jokių abipusių trukdžių. Prijungtą prie žaidimo televizorių paprasta valdyti vienu pulteliu. Prijungus konsolę prie palydavo galėsite pamiršti apie laidų ir kabelių perjungimą, akimirksniu iš savo vietos perjungdami žaidimą į televizijos laidą, filmą ar atvirkščiai. Tuo metu žaidimą galima sustabdyti ir tęsti būtent nuo tos vietos, kur sustojama, nereikia kartoti visko iš naujo. Ne bėda ir pamiršus sustabdyti – programa pati padarys žaidimo pauzę, kol įjungsite žaidimą.

   

  Dažnai kaip minusas vartotojams įvardijama įdiegta DRM apsaugos sistema, padedanti kūrėjams apsaugoti failus nuo nelegalaus turinio platinimo. Dėl to norint naudotis žaidimo konsole, kiekvieną dieną reikia prisijungti prie interneto. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės – tuo pat metu bus įdiegti visi galimi ir reikalingi programos atnaujinimai. Vienas iš jų nemokama SmartGlass aplikacija, kuri leis prijungti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiurterį.

   

  XBOX One kaina

   

  Vienas ryškiausių šios konsolės privalumų, tai jog Xbox One kaina apskaičiuota jau su įdiegta Kinect sistema. Ji atpažįsta žmogaus balsą, judesius, regėjimą, todėl leidžia programai žaidime atkartoti žmogaus daromus judesius ir puikiai reaguoja net staiga pasikeitus žaidėjui: greitai prisitaiko prie kitų manierų. Be to, garso atpažinimo sistema leidžia valdyti visą sistemos turinį tam tikromis balso komandomis. Tad, norimą funkciją įjungsite be valdymo pulto. Jei ši sistema žaidėjui neaktuali, galima įsigyti konsolę be jos, tuomet ir kaina būna dar mažesnė. Nereikia pamiršti, jog ir jautrūs žaidimų pulteliai padeda lengvai išreikšti visus norimus veiksmus.

  Žaidimų galimybės

   

  Didelės raiškos grafika, procesoriaus ir kietojo disko galimybės leidžia patirti itin tikroviškus neišdildomus nuotykius, sukeliančius adrenalino gūsį. Xbox One galima žaisti daugelio jau pamėgtus žaidimus, tokius kaip: Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront Deluxe Edition, Call of Duty: Blask Ops III, Minercraft, Transformers: Devastation, Need for Speed Rivals Complete Edition ir vis labiau populiarėjančius: Halo, Titanfall, Forzam, FIFA 16, Mad Max, Mortal Combat ir t. t.

  Įtraukiantys, žadą atimantys naujausi žaidimai, kuriuos galima žaisti ne vienam, o su partneriu. Kai kuriems tai smagus laiko praleidimas susirinkus draugams, kitiems – poilsis ir atsipalaidavimas po darbo dienos. Žaidimų kompiuteriai sukurti ir pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems, kadangi galima pasirinkti norimo pobūdžio ir sunkumo žaidimą. O dėl valdymo – vaikai itin imlūs naujovėms, tad greitai perpranta visos sistemos valdymą.

  Puslapyje: