• Playstation 4

  playstation 4PlayStation gamintojai („Sony“ koorporacija) 1994 m. vieni pirmųjų išleido žaidimo konsolę, kuri greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tačiau neilgai trukus pasirodė ir naujesnės, greitesnės bei galingesnės konsolių versijos PlayStation 2 ir PlayStation 3, pakeitusios požiūrį į kompiuterinius žaidimus. Stipriai atnaujinta ir patobulinta versija PlayStation 4 pasaulį išvydo 2013m. ir netrukus tapo viena geidžiamiausių naujienų, kuria vartotojai pasitikėjo dėl pirmtakų įtakos. Dabar ši konsolė yra gretinama su kitomis žinomų gamintojų aštuntosios kartos žaidimų konsolėmis Xbox one ir Wii U, tačiau lyginant pardavimų kiekį visame pasaulyje PlayStation 4 jas lenkia.

   

  PlayStation 4: galimybės, atveriančios kitokį požiūrį į žaidimą

   

   

  PlayStation 4 pasižymi itin aukštos kokybės, galinga grafikos plokšte. Įrenginyje sumontuotas galingas 8 branduolių lustas, 500 GB arba 1 TB kietasis diskas ir 8 GB darbinės ultra-greitos atminties (GDDR5), lyginant su Xbox one konsole, kurioje integruoto procesoriaus ir darbinės atminties parametrai labai panašūs „Sony“ gamintojams, tačiau „Microsoft“ versija yra ne GDD5, o DDR3 ir ne tokia sparti.

   

   

  PlayStation 4 kaina

   

  Kadangi naujausia „Sony“ žaidimo konsolė itin sparčiai įsitvirtino rinkoje, gamintojai siekė išsiaiškinti tai nulėmusias priežastis. Viena jų – PlayStation 4 kaina vos tik pasirodžius ji buvo mažesnė už Xbox one konsolės, tačiau tai nebuvo pagrindinė priežastis. Daug svarbiau, jog „Sony“ konsolė nepririšta tiek prie tam tikrų regionų, kadangi visuose siūlomas tas pats turinys ir naudojimo galimybės, tiek prie DRM apsaugos sistemos, todėl nereikia kasdien bent kartą prisijungti prie interneto. Kas itin aktualu, jei dažnai tenka nusivilti interneto tiekėjo paslaugomis, dėl nutrūkusio interneto ryšio. Populiarumą lėmė ir tai, jog PS 4 buvo itin laukiama naujiena po kitų šių gamintojų konsolių, kurios sugebėjo nustebinti, sužavėti ir pateisinti klientų lūkesčius.

   

   

  „Sony“ gamintojai suteikė galimybę laimėjimais pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twiter“, tiesiog praskenavus kelias savo žaidimo minutes ir paspaudus Share mygtuką, patogu ir lengva, tiesa? O nesisekant pereiti ir išspręsti tam tikros žaidimo vietos – paprašyti draugų pagalbos ją įveikti nuotoliniu būdu ir realiu metu. Taip pat PS gamintojai leidžia prisijungti prie daugybės programų ir pasiekti naujausius filmus, muziką, televizijos laidas. PS 4 atvėrė kelius nepaprastoms kelionėms ir nuotykiams, glaudžiai suvienijant visą žaidimo visuomenę. Sistema suteikia progą pasireikšti žaidėjo kūrybiškumui, patirti svaiginančius ir nepamirštamus ekstremalius pojūčius, pasidalinti tuo su kitais.

   

   

  Atnaujintas ir belaidis DualShock valdymo pultelis, kuriame dar smagesniam ir tikslesniam žaidimui integruota lietimui jautri erdvė, garsiakalbis ir galimybė prijungti ausines, kas suteikia galimybę atrasti naujus žaidimo kelius, patirti kitokius potyrius. Tiesa, papildomai galima įsigyti PlayStation Move ir PlayStation Eye sistemas, kurios atkartoja realius žmogaus judesius kompiuteriniame žaidime ir žaisti tampa tik dar įdomiau.

   

   

  Inovatyvūs sprendimai modernaus dizaino apsuptyje

   

   

  „Sony“ gamintojai, įkvėpti ieškojimų pagerino prieš tai buvusių konsolių savybes ir sukūrė daug galingesnę, išraiškingesnę ir jautresnę sistemą, suteikiant jai modernią išvaizdą. Dėl kompaktiško ir elegantiško dizaino, spalvos pasirinkimo (juoda arba balta) žaidimų konsolė gali tapti interjero detale, kurios nereikės slėpti spintelėse, kaip dažnai mėgstama namuose viską kažkur padėti, jog nesimatytų. Atradus jai vietą svetainėje, tikrai nereikės galvoti, kur konsolę statyti, jog ši negadintų bendro vaizdo, nes taip nėra.

   

   

  Įsigyjant internetu galima rasti patrauklius pasiūlymus, kurie leis sutaupyti, pavyzdžiui, žaidimų konsolę čia siūloma pirkti kartu su tam tikru žaidimu. PS 4 suteikia progą išbandyti daugiau nei 180 įvairiausio pobūdžio žaidimų. Kalbant apie konsolės pirkimą, verta nepamiršti, jog PlayStation 4 kaina yra bent kelerių metų investicija. Įsigykite PS 4 ir patirkite nepamirštamus, įtraukiančius pojūčius, kuriuos įvertino jau daugybė žmonių visame pasaulyje.

   

  Puslapyje: