• Logitech G29 Driving Force Racing Wheel PS4/PS3/PC kaina

  Kodas: 5099206057302
  23499
  Likutis sandėlyje 9.00
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Komplektą sudaro vairas ir pedalai.

  Vairas skirtas žaidimų konsolėms PS3/PS4.Tinka ir PC. Geriausias pasirinkimas PS4 lenktyninių žaidimų mėgėjams.

   

  Gamintojas :Logitech

  Pakuotės turinys :Vairas, pėdalai

  Mygtukai :16

  Jungtis USB

  Matmenys :Vairo: 27 x 26 x 27.8 cm Pedalų: 16.7 x 42.85 x 31.1 cm

   

  Aprašymas

  Driving Force yra sukurtas naujausiems PS4 ir PS3  žaidimams. Taip pat, šis vairas veikia su kai kuriais kompiuteriniais žaidimais per Logitech Gaming Software. Tikriausiai pabandę žaisti su šiuo pultu jūs visai atsisakysite žaisti su įprastais konsolių pultais!

   

  DVIGUBO MOTORO ATSAKAS
  Pajuskite kaip slysta jūsų valdomos mašinos padangos ir pajuskite įtampą. Galingas dvigubo motoro atsakas realistiškai atkuria efektus, kad pajustumėte tikrą žaidimo džiaugsmą.


   

  ILGAAMŽIŠKAS
  Driving Force žiaidmų vairas puikiai atlaiko lenktynių stresą. Tvirto plieno rutuliniai guoliai ratų velenėlyje ir nerūdijančio plieno armatūros keitikliai ir pedalai daro G29 ilgo veikimo ir neįtikėtinos galios vairu. Jis yra padengtas aukštos kokybės, rankomis susiuta oda, todėl jūs jausitės kaip sedėdami prie aukščiausios klasės lenktynės mašinos vairo.


   

  TIKSLUMO KONTROLĖ
  Spiralinės pavaros yra sukurtos remiantis pavaromis, kurios yra naudojamos automobilių transmisijose, kad sumažintų nepageidaujamus garsus ir vibracijas. Apsauga nuo atsilikimo laiko vairą ir pedalus standžiai, taip pagerindama jūsų valdymą. Šis vairas jums leis neįtikėtinai lygiai ir tyliai vairuoti. Jis pasižymi ilgalaikiu, patikimu holos efekto vairavimo jutikliu, naudojančiu magnetinius laukus, kad suvoktų rato padėtį.


   

  LENGVAI PASIEKIAMAS ŽAIDIMO VALDYMAS
  Gaukite dar daugiau valdžios iš šio žaidimų vairo! G29 turi D-padėklą ir konsolių mygtukus įmontuotus vaire, kad visas valdymas būtų patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, o pusiau automatiniai menčių keitikliai padeda jums atlikti sklandų ir tikslų pavarų perjungimą įtemptų žaidimo minučių metu. LED švieselė virš vairo centro parodys kada reikia pasukti aukštyn arba žemyn, todėl jūs galėsite išlaikyti maksimalų pagreitį, nepatraukdami akių nuo kelio. 24 taškų pasirinkimo ratukas ir +/- mygtukai ratuko priekyje leidžia jums tiksliau suderinti vairavimo nuostatas.


   

  REAGUOJANTYS PEDALAI
  Pajuskite vairavimo realumą su šiais atskirais pedalais su integruotu stabdžiu, sankabos ir greičio. G29 Driving Force leis jums patogiai lenktyniauti, greitai stabdyti ir lengvai keisti pavaras. Netiesinis stabdžių pedalas suaktyvina slėgiui jautrią stabdžių sistemą, kad būtų galima greičiau ir tiksliau stabdyti. Jei norite tobuliau valdyti, galite keisti pedalų pozicijas. Guminės kojelės kietiems paviršiams ir patentuota pakabinama kilimėlio rankenos sistema padės jūsų pedalams išlikti ten, kur juos padėsite.


   

  SAUGUS TVIRTINIMAS
  Drąsiai lenktyniaukite, žinodami, kad jūsų vairas nenukris. Vairą galite saugiai primontuoti prie stalo arba specialaus stovo su įmontuotais gnybtais ar sraigto montavimo taškais.


   

  900° VAIRAVIMAS
  900° vairo sukimas leidžia jums susukti G29 Driving Force vairą net du su puse karto! Tai lygiai tiek pat kaip ir tikrose mašinose!


   

  VAIRO JUOSTELĖ
  Lengvai matysite savo mašinos poziciją ir į kokią pusę susuktas vairas pagal tai, į kokią pusę rodo juostelę, esanti ant vairo.

   

  OS Required Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1/10
  Designed For Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4

   

   

   

  All your controls are where you can reach them. The D-Pad, buttons and paddle shifters are incorporated into the racing wheel. LED indicator lights positioned just above the center of the wheel tell you exactly when to up- or down-shift. You maintain maximum acceleration without taking your eyes off the track. A 24-point selection dial and the +/- buttons on the front of the wheel let you further fine-tune your driving preferences.

  Feel your tires on every turn and type of terrain, sense under- or over-steer drifting and more. Powerful dual-motor force feedback realistically simulates force effects so you can respond with precision.

  Driving Force handles the stress of racing action and is built for long-lasting reliability. G29 has solid steel ball bearings in the wheel shaft and stainless steel paddle shifters and pedals. The race wheel is covered in high-quality, hand-stitched leather, giving it the look and feel of a high-performance race car wheel and giving you a more comfortable, durable experience.